"מוּתָג הוא בסך הכל רעיון שלוקח את עצמו ברצינות"

דוד אלהרר | deStory

BEinspiring
תכנית ליווי אסטרטגית לבנייה והוצאה לפועל של
אסטרטגיית מותג מעוררת השראה ומבוססת עס"ק
עֵרֶך | סִיפּוּר | קְּהִילָה
זה הזמן לסיפור ההצלחה שלך.

מה להגיד; איך לספר; מאיפה להתחיל;

אשמח לקחת חלק במסע שלך, כל הדרך מרעיון ועד למותג מעורר השראה, סביב העס"ק שלך

ערך

בידול, רלוונטיות, וסמכות
נוריד לקרקע ונדייק את הרעיון, המניעים והחזון – לכדי שלד סיפורי, מסמך מסרים מזוכך, מדויק וברור, שיעזור לך, ולקהל שלך, להכיר ולהבין בצורה הטובה ביותר את המהות והתשוקה בעשייה שלך

סיפור

פיתוח תוכן סביב נרטיב ייחודי
נתכנן וניצור את הנושאים והתכנים של סיפור המותג, ונלמד איך לספר אותו עם כל האלמנטים שמעוררים השראה ומעורבות אצל קהל היעד(סטוריטלינג מבוסס תוצאות)

קהילה

קהל היעד, מיצוב וקידום
נבנה את תכנית העבודה הנדרשת על מנת לאפיין ולהגיע אל הקהל, "הגיבור" של סיפור המותג, ולבסס אצלו אמון והנעה לפעולה, בדרך פשוטה ואותנטית

אז איזה מותג אתם
(רוצים להיות) ?

מה ההבדל בין אלו שפועלים ומתנהגים כמותג,

לבין אלו שלא לוקחים בעלות על הסיפור שלהם?

כאלה שמצליחים לבסס את עצמם כאותוריטה בתחומם

או כאלה שמתקשים להסביר מה בדיוק הם עושים ובמה הם טובים יותר

כאלה שמקבלים תמורה ראויה עבור הערך שהם מעניקים

או כאלה שנמצאים במגרש של מחירים, השוואות ותחרות אינסופית

כאלה שמשמיעים בביטחון את קולם לקהל הרלוונטי ביותר עבורם

או כאלה שצריכים לשכנע, להסביר בכוח ולהתאמץ לרתום קהל

כאלה שמשפיעים לטובה על הקהלים שמתגייסים למענם בחזרה

או כאלה שרודפים אחרי לקוחות לא מתאימים ולידים לא איכותיים

BEinspiring

התוכנית נוצרה מתוך ניסיון של שנים,
על מנת לספק לך
את כל מה הנדרש לך
לטובת בנייה, הפצה והצלחה
של סיפור המותג שלך
זה הזמן לסיפור ההצלחה שלך.
דוד אלהרר | אסטרטג סטוריטלינג ושיווק

נעים להכיר
דוד אלהרר
אסטרטג סטוריטלינג ומיתוג

"ההבדל הוא בהחלטה
איזה מותג אני רוצה להיות,
לעומת איזה מוצר אני רוצה למכור."

  • בעל ניסיון של 15+ שנים בליווי מותגים בינלאומיים ומקומיים בניהול התקשורת השיווקית, אסטרטגיית התוכן, וביצירת שיח חיובי עם קהלי היעד: סמנכ"ל במשרד הפרסום d-say; בעל סטרטאפ בתחום הסיפורים הקצרצרים; מנהל מחלקת התוכן והמדיה החברתית ב-Great Digital Partners; מנהל התוכן והקהילות בקבוצת שטראוס; מנהל ניו-מדיה, מרקום וניהול משברים במשרד היח"צ לניאדו תקשורת, ועוד.
  • מרצה באוניברסיטאות ובבתי ספר לדיגיטל ותוכן
  • מלווה חברות ועסקים בתכנון והוצאה לפועל של מהלכי מיתוג, מיצוב ואסטרטגיית תוכן מבוססת עס"ק (ערך, סיפור, קהילה) ומבוסס "משולש האמ"ת שכל סיפור צריך"
  • מנחה קבוצות עבודה, סדנאות העשרה והרצאות השראה – על סטוריטלינג כדרך חיים, ליצירת מציאות עסקית ולהגשמת יעדים
  • מתחביביי: סקרנות אינסופית מאנשים, שזירת מסרים לסיפורים, חיפוש תמידי אחר השראה, למידת כל מה שקורה "מאחורי הקלעים" של סרטים, סדרות וספרים, טיולים ומסעות (אם זה Road Trip אז בכלל), ואוכל טוב. אחרי הכל, מסע בלי אוכל זה לא מסע באמת
שנים
לומד, מפתח ומיישם שיטות לסטוריטלינג כדרך חיים, להשגת כל יעד
שנים
בעולם השיווק, הדיגיטל והתוכן בתפקידים בכירים (B2B ו-B2C)
שנים
חי, נושם ויוצר טקסטים עבור עצמי, תעשיות ותחומים מגוונים, בארץ ובעולם
מותגים
מקומיים, בינלאומיים, גדולים וקטנים, שליוויתי לאורך הקריירה שלי, עד כה

משולש האמ"ת(™) שכל סיפור צריך

לאחר ליווי של מאות מותגים, גדולים וקטנים, מקומיים ובינלאומיים כאחד, ולאחר שבעבודה שלי ב-deStory ליוויתי עשרות יזמים, מנהלים, עסקים וחברות, מצאתי דרך אינטואיטיבית ותכל'סית, שבה מותגים (אתם זה המותג) יכולים לבנות, לדייק ולשתף את הסיפור שלכם בצורה מעניינת, מעוררת השראה ומניעה לפעולה – את הקהל שהכי רלוונטי עבורכם.

משלוש האמ"ת

אלו שעברו את המסע, יודעים.

הנה מה שחלק שמלקוחותיי מספרים על מה שצפוי לך בעבודה שלנו יחד על המותג שלך

אחרי שעבדתי עם מותגים גדולים וקטנים, בינלאומיים ומקומיים כאחד, אני יכול לומר לכם בוודאות, שזה לא משנה אם אתם יזמים עם רעיון, או חברה בינלאומית, בעלי עסק קטן, או בעלי מותג גדול. מה שמשנה הוא שיש לכם סיפור טוב, רלוונטי ובערך ערך עבור הקהל שלכם, כי מותג הוא בסך הכל רעיון שלוקח את עצמו ברצינות.
זה הזמן לסיפור ההצלחה שלך.

גם אתם שמים-לב לכל מה שקורה מסביב?

זה קטע מה שקורה סביבנו. יותר ויותר אנשים פתאום עומדים על במות, מציעים ללוות, לעזור, לחלוק את השיעורים שהם עוברים במסע שלהם, לאנשים שבדיוק הרגע היו זקוקים לדחיפה קטנה, נוספת. יותר ויותר אנשים מחליפים קריירות מפוארות, והולכים לחפש לעצמם את התפקיד הנחשק שהם לא מצאו בעולם הקודם. יותר ויותר אנשים מוצאים את הקול שלהם, שעוזר לאנשים להבין כמה הם היו אילמים עד לאותו הרגע.

גם אתם שמים-לב לכל מה שקורה מסביב?

המשך...

יותר ויותר אנשים, עסקים, מותגים - בוחרים להפסיק לספר סיפורים, ולספר אחד, את שלהם. יותר ויותר אנשים הופכים למותגים, יותר ויותר מותגים מדברים עם אנשים, בגובה העיניים, מעניקים להם ערך ללא כל התחייבות לתמורה. יותר ויותר מותגים, ואנחנו הרי מותג, מבינים שהם לא צריכים לייקים, הם זקוקים לקהילה, ומבינים שהם לא צריכים הקלקות, הם זקוקים לשגרירים, שיפיצו את הסיפור שלהם הלאה.

המשך...

המשך...

יותר ויותר אנשים, עסקים, מותגים - יודעים שזה לא משנה מה שיש להם למכור, לפתור, ולשרת. מה שמשנה הוא שיש להם סיפור טוב, רלוונטי ובעל ערך – לקהל שהם הכי רוצים לדבר איתו, לעבוד מולו, למכור לו. אילו מספרי סיפורים אתם (רוצים להיות)? ובעידן של היום, בתחרות האינסופית שיש על תשומת הלב שלנו, יצליחו רק אלו שלוקחים בעלות על הסיפור שלהם, שמאמינים בעצמם, שמאימינים להם, שמאמינים בהם.

המשך...

הדרך למותג מעורר השראה, עוברת בסיפור טוב.

ההבדל המהותי בין סטוריטלינג לשיווק, הוא שיש עדיין אנשים, עסקים, מותגים - שחושבים שהם יכולים לשים על עצמם מסכה של משהו שהם לא. להבטיח פתרונות שרק הם יכולים לספק, או לדבר מעל ואל הקהל ולא ביחד איתו. הימים האלה נגמרו! כולנו הפכנו להיות סטוריטלרים מעולים. אבל תראו איזה קטע, למרות מהפכת "הסיפור, האנושיות והאותנטיות" שצצה לנו מכל מקום בפיד, אנחנו לא "קונים" כל סיפור שמנסים "למכור" לנו.

הדרך למותג מעורר השראה, עוברת בסיפור טוב.

המשך...

כי יותר ממה שאנחנו מספרים, חשוב מאד לדעת איך. לא סתם קוראים לזה *אמנות* פיתוח הסיפור. לכן, יותר ויותר יזמים, מנהלים, מותגים – מבינים שכלי העבודה העיקרי של העידן החדש – הוא האמ"ת שלהם: אותנטיות, מטרה משותפת, תיאום ציפיות. אם יש משהו שלמדתי ב-15+ שנים בליווי מותגים גדולים וקטנים, מקומיים ובינלאומיים, הוא שהכל קם ונופל אם מאמינים לך, מאמינים בך. רק מי שלא שותק ומביע את עצמו,

המשך...

המשך...

רק מי שנוקט עמדה ולא מסתייג מהדרך שלו, רק מי שמעדיף לעורר השראה ולא רק להטיף לשינוי - הוא זה שיזכה לאמון, הוא זה שתמיד יהיה רלוונטי, והוא זה שיצליח להשפיע על כל כך הרבה אנשים להתגייס סביב הרעיונות, היעדים, המוצרים שלו. האם אתם מותגים שכאלה? אם הגעתם עד לפה, אני מאמין שזה אומר שגם אתם התעייפתם מנוסחאות שיווקיות וגימיקים שלא באמת עובדים (עובדה שלא נרתעתם מטקסט ארוך),

המשך...

המשך...

שכנראה גם לכם נמאס לשמוע על המילה סטוריטלינג מבלי להבין איך היא באמת מביאה תוצאות, ושאולי אתם תוהים על איך בפועל רותמים אנשים סביב סיפור מעורר השראה, הסיפור שלכם. במידה והמותג שלכם זקוק לדיוק, לבהירות או לבנייה של הסיפור, במידה והערך שאתם מעניקים לא מסופר מספיק טוב, או במידה ואתם לא יודעים איך לספר את הרעיונות, היעדים, המוצרים שלכם - אז אני אשמח שנכיר יותר, כי יש לי הצעה מעולה עבור אלו שלא מפחדים להיות סיפור הצלחה.

המשך...

האם אתם מוכנים לקחת בעלות על סיפור המותג שלכם?

מציאות היא סיפור שלא נשאר במגירה.

אני מזמין אותך לגלות, יחד איתי, איך אסטרטגיית סטוריטלינג שמחוברת לעסק שלך יכולה להפוך אותו לסיפור הצלחה, למותג מעורר השראה, ולבעל השפעה וערך לקהל שלך. אני רוצה להראות לך איך סיפור טוב, שמסופר נכון, מצרף אותך למגרש של הגדולים, של המותגים הנחשבים (אני, את ואתה זה מותג) של אלו שמשפיעים לטובה, של אלו שמבססים מוניטין, של אלו שמוכרים ערך גדול יותר מעוד מוצר, שירות, או פלטפורמה, ושל אלו שסוחפים אחריהם קהילה של לקוחות, אוהדים ושגרירים – שלא מפסיקים להמליץ, שלא מפסיקים להפיץ – את הסיפור שלך הלאה.

"האמת שלך היא כלי העבודה של העידן החדש"

דוד אלהרר | deStory